3 października 2019

Pacemaker poszukiwany!

Pacemaker poszukiwany!

Masz za sobą kilka „dyszek”, półmaratonów lub maratonów? Chciałbyś pomóc innym w utrzymaniu odpowiedniego tempa biegu i osiągnięciu zakładanego czasu na mecie? Zostań Pacemakerem i Biegnij dla Niepodległej!

Szukamy Pacemakerów na następujące czasy: do 40 min; 45 min; 50 min; 55 min; 1 godz; 1:05; 1:10;

Chcesz być „zającem”? Musisz posiadać doświadczenie w postaci co najmniej sześciu ukończonych biegów na dystansie 10 km/półmaratonu/maratonu oraz w tym lub zeszłym roku uzyskałeś/uzyskałaś czas lepszy od tego, na który chcesz prowadzić grupę 11 listopada.
Pacemaker może pobiec w Biegnę dla Niepodległej bezpłatnie. Zgłoszenia wysyłajcie na zapisy@bialystokbiega.pl do 15.10.2019

Zgłoszenie powinno zawierać:
imię, nazwisko, ukończone biegi na 10 km/półmaratony/maratony z podaniem roku w którym rozgrywany był bieg, czasu uzyskanego w każdym z biegów oraz propozycję na jaki czas chciałbyś/chciałabyś prowadzić grupę. W tytule maila proszę napisać „pacemaker”.

Uwaga! Zgłoszenie niekompletne nie będą rozpatrywane.

Organizator wybierze spośród nadesłanych zgłoszeń biegaczy, którzy w dniu 11 listopada będą pełnili funkcję Pacemakera. O wynikach rekrutacji poinformujemy drogą mailową. Zastrzegamy sobie możliwość propozycji czasu, na którą poprowadzisz grupę.


Podziel się artykułem ze znajomymi!


Czytaj także: